Fazilet Hanım Ve Kızları 45.Bölüm 4. Fragmanı

Fazilet Hanım Ve Kızları 45.Bölüm 4. Fragmanı (Önizleme) hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. STAR TV ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Fazilet Hanım Ve Kızları dizisinin yeni bölümü 5 Mayıs Cumartesi akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

Başrollerinde Nazan Kesal, Deniz Baysal, Çağlar Ertuğrul ve Alp Navruz gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Fazilet Hanım Ve Kızları bu hafta yayınlanacak mı?

Türkiye'de izleyicilerin tercihi olan fragman sitesinde dizilerin fragman ve özetlerini takip edebilirsiniz.

FRAGMANI PAYLAŞ: http://fragmanlar.im/wmbid

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

Son bölümde neler yaşandı?

Sinan’ın geçirdiği kaza herkesi alt üst eder...

Sinan’ın geçirdiği korkunç kaza Egemen’leri alt üst eder. Tüm aile Sinan’ın kritik durumuyla dağılırken, Hazım’ın Yağız’a herkesin gözünün önünde attığı tokat hem baba oğul, hem de Hazan için bir milad olur. Kazayı öğrenen Kerime’nin hastaneye ulaşmayı başarması ortalığı karıştırır. Hazım ve Fazilet’in Kerime yüzünden yeniden karşı karşıya gelmesi, büyük sırra yeni bir düğüm atar. Hazan ve Yağız’ın en beklenmedik anda attıkları adım bazı sırları gün ışığına çıkarırken, korku dolu bekleyiş yeni sırlara gebedir.

8 Yorum Var

 1. Sevilay

  8 Mayıs 2018 - 14:15

  Bu Hazan–Yağız aşkı nerden çıktı.Dizinin başından beri Sinan ve Hazan sevgili.. Sinan, eski evlerinde Hazanı ölümden kurtarmıştı unuttunuz mu? o manyak eski sevgilisi Hazanı yakıyordu. Sinan geldi onu kurtardı, yanan o evi tamir ettirdi kendisi satın aldı. Hazan otursun diye.Bunları gözardı etmemek gerek.Yağız uzaktan, uzaktan kendi kendine Hazan’a ilgi duymaya başladı. Kerime onu kaçırınca o da yardıma koştu.. Karşılıklı ilgileri arttı mezarlıkta başladı yani Kerime olayında.. Şimdi aşka dönüştü esas Hazan her dakika gözü Yağızda. Ayıp ediyor doğrusu… eski sevgilisini bir kalemde çizdi. Dizinin bu kısmında bir terslik var zaten, ne ara aşık olup yaklaştı bunlar birden bire, hangi olayda etkilendiler de bu kadar çabuk birbirlerine yaklaştılar… Öncelikleri yok zaten geçmişleri de yok. Bu kısım dizinin en saçma ve uymayan kopuk kalan kısmı… Evin deli kızı bile Yasin’e aşık olup kaptı onu ve hiç ayrılmadı… Bunlarınki anlamsız duruyor ve sırtarıyor burası dizinin anlamsızlaşıyor… Sevgilisini bırakıp, ağabeysine aşık olan kız konumunda Hazan. Çok çirkin bir iş çeksin cezasını müstehak ona….

 2. yaghaz

  7 Mayıs 2018 - 14:58

  Sinandan nefret ediyorum yağız neden hiç mutlu olmuyor

 3. Bjk

  6 Mayıs 2018 - 01:39

  Bir bölüm bu kadar mı sıkıcı olur kasvetli olur bu ne yaa felaketler üstüste bu kadar mı dizilir kendimi jiletleyecektim bee yeter artık azıcık milletin yüzü gülsün yağız hazan günlerini dört gözle bekliyorum

 4. sanem

  5 Mayıs 2018 - 23:58

  Dizi çok kötü oldu Hazım beyin 3 oğlunun başına gelenler hiç hoşumuza gitmiyor.Gökhan ölebilir,Yağız Kerime tarafından darp edilebilir.Kala kala Sinan kaldı.Neyse ki onda tehlike yok gibi ,o intikam peşinde.Hazal’a sürpriz hazırlamış,fakat bilinçli ve öc alıyor.Selin denen kötü kalpli kız bebek düşürme peşinde.Ece nin bebeğine zarar verecek.ne idüğü belirsiz bir ot kattı kavanoza..Hakikaten bu Yasin ile Selin ne numara çevirdiler, Şirkete ortak mı oldular bir numaralar yaptılar.Zavallı Fazilet ,çile çekmek ona düşüyor..Ayrıca Yaseminin belalısı hiç suçsuz Gökhan’ın başını yiyecek gibi.Hapis kaçkını adam toplamış korkunç tipleri… İşler çığırından çıktı.Her zaman tabanca taşıyan Gökhan bu sefer boş… kim vurduya gitmez inşallah…

 5. anonim

  4 Mayıs 2018 - 21:07

  Sinan doğru yapıyor hazan yağız aşkı diye birşey olmayacak bana göre bu kadar saçmalık varken kimse aşk beklemesin bir aya kalmaz dizide biter bu dizide nasıl mutlu son olabilir ki biri üzülürken diğeri mutlu olmaz
  Dizi toparlanmaz artık yağız hazan olmasın zaten doğru ve etik değil kimse kendisini kandırmasın

  • Ayten

   5 Mayıs 2018 - 15:18

   Ah ne kadar güzel yazmışsınız. Tabii ki de Hazan Yağız aşkı olmamalı. Sinan haklı. Sinan hayatında bir kez aşık oldu, ama Hazan onu yarı yolda bıraktı, oysa aşk emek ister, vefa ister, gerekirse aşık olan insan sevdiğinin cefasını da çeker. Öyle hop diye aşık olunmaz. Neymiş, dün onu seviyordu, bugün başkasını seviyor.

 6. zeynep k

  4 Mayıs 2018 - 18:57

  Hazım kim bilir Yağızı üzecek neler dedi.Yeter artık Hazan Yağız aşkı olsun.

 7. İnnaçı

  4 Mayıs 2018 - 18:17

  Herkes fazilet hanımın ve kızları final yapılacak deniyor doğrumu neolur final yapmayın bir sezon daha devam etsin etsin ne olur!!

© 2017 Fragmanlarim.com - Güncel dizi fragmanları izleyin. En yeni fragmanlar sitesi.